Alarmy a kamerové systémy

V dnešnej dobe sa elektronický zabezpečovací systém – EZS (alarm) a kamerový systém stáva bežnou súčasťou novovybudovaných objektov.  Alarmy sú momentálne finančne oveľa dostupnejšie než v minulosti.

Samozrejme ich cena sa odvíja od typu a náročnosti zvolených komponentov.  Obdobne to platí aj pre kamerové systémy.  Čo sa týka finančnej dostupnosti, vieme ponúknuť jednoduchšie modely, ale aj sofistikovanejšie a drahšie riešenia.

Pri riešeniach alarmov a kamerových systémov naša firma ponúka komplexné služby cez návrh, projektovú dokumentáciu, kabeláž, inštaláciu až po servis.

Naša spoločnosť spolupracuje výhradne s výrobcom Jablotron a to z dôvodu, že tieto výrobky sú na trhu dlhodobo a sú spoľahlivé a overené. Naša firma ich montuje už skoro 10 rokov a máme s nimi dobré skúsenosti.

Dokážeme urobit servis od najstarších systémov ako boli JA 50, JA 60, JA 80 až po najmodernejší JA 100.

Naša firma má na inštaláciu EZS licenciu vydanú políciou. Naši pracovníci sú pravidelne preškoľovaní na nové produkty priamo firmou Jablotron.

Pre odbornú konzultáciu a viac informácií nás kontaktujte na emailovej adrese pdudek@pdelectric.sk alebo na telefónnom čísle +421 (0) 902 234 821.

Naši partneri:

logo1 logo2 logo3 logo4 logo5
logo9 logo6 logo10 logo7 logo8