Ponuka služieb PD Electric

Prosím vyberte si z našej ponuky služieb uvedených nižšie tým, ze kliknete na linku pre viac informácií o danej službe.

Typy projektov, na ktorých sme doteraz pracovali:

  • Kompletné elektroinštalácie

Rodinné domy Bratislava lokalita Slanec, trojbytový rodinný dom Matúšova ulica Bratislava, Stupava lokalita pri strelnici, Záhorská Bystrica, Alžbetin Dvor, Jarovce, Čierna Voda, nadstavba 10-bytovej jednotky Senec a iné.

  • Rekonštrukcie elektriky

Výmena stúpačkového vedenia bytový dom Seberíniho Bratislava, administratívne priestory Provident Financial, inštalácia kabeláže autoservisu AuCAR, predajne firmy FaxCopy, mikrobiologické laboratóriá firmy ProBios, panelové byty Bratislava.

  • Alarmy a kamerové systémy

Inštalácia alarmov značky Jablotron v mnohých rodinných domoch, firmách a bytoch. Kamerový systém kaderníctvo Ružinov, rodinné domy v Bratislave, Ivanke pri Dunaji a iné.

  • Satelitné systémy

Rozvod satelitného a televízneho signálu pre Ambasádu Ruskej federácie; Satelitný systém Diplomat Park Palisády BA (spolupráca s firmou Sortec); Satelitný systém kaviarne Escape v Poluse; Domové inštalácie satelitov Skylink, FREE SAT, NTV+, SKY UK a iné.

  • Inštalácie a rekonštrukcia audio a video systému

Ruské centrum vedy a kultúry presun AV techniky; Inštalácia televízorov na polohovatelné a pevné konzoly; Inštalácia a nastavenie domáceho kina; Inštalácia projektora a plátna kaviareň Ventúrska ulica Bratislava.

  • Projektová činnosť

Kompletná schéma zapojenia jestvujúcich TV rozvodov pre Ambasádu Ruskej federácie v Bratislave; Kompletná dokumentácia elektrických rozvodov a schémy zapojenia rozvádzačov pre firmu Iron Mountain; Projektová dokumentácia rodinných domov Malacky a Zohor; Projekty skutkového stavu bleskozvodov na bytových domoch v Bratislave po zateplení.

Pre odbornú konzultáciu a viac informácií nás kontaktujte na emailovej adrese pdudek@pdelectric.sk alebo na telefónnom čísle +421 (0) 902 234 821.

Naši partneri:

logo1 logo2 logo3 logo4 logo5
logo9 logo6 logo10 logo7 logo8