O firme PD Electric

Spoločnosť PD Electric s.r.o. vznikla v roku 2009 po transformácii zo živnosti Petra Dudeka, majiteľa firmy, prevádzkujúceho živnosť už od roku 2004. Napriek tomu, že firma bola prirodzeným vývinom sformovaná na s.r.o. len v roku 2009, naše dlhodobé skúsenosti, pracovná disciplína a znalosti nás zaraďujú medzi vyhľadávané firmy v regióne.

Naša firma je pripravená splniť Vaše požiadavky a poskytnúť naše vedomosti a schopnosti v oblasti montáží domových a bytových elektroinštalácií, elektrických prípojok, slaboprúdových rozvodov, alarmov, kamerových systémov, anténnych a satelitných rozvodov, inštalácie bleskozvodov a poskytovania poradenstva a revízií.

Naše služby vykonávame v oblastiach: Záhorie (Rohožník, Malacky, Kostolište, Stupava, Lozorno, Zohor, Jablonové, Pernek, Kuchyňa, Vysoká pri Morave, Záhorská Ves, Suchohrad, Jakubov, Gajary, Sološnica, Plavecké podhradie, Veľké Leváre, Malé Leváre, Závod, Plavecký Mikuláš, Plavecký Peter, Moravský Svätý Ján, Sekule, Kúty, Brodské, Gbely, Kopčany, Holíč, Čáry, Kuklov, Borský Svätý Jur, Šaštín-Stráže, Borský Mikuláš, Štefanov, Dojč, Šajdíkové Humence, Lakšárska Nová Ves, Mariánka, Borinka, Bílkove Humence, Bratislava a Bratislava oklolie.

Pre odbornú konzultáciu a viac informácií nás kontaktujte na emajlovej adrese pdudek@pdelectric.sk alebo na telefónnom čísle +421 (0) 902 234 821.

PD Electric odborné certifikáty a osvedčenia si prehliadnite tu.


"Služby P.Dudeka naša rodina a mnohí naši priatelia využívame už roky. Či sa to týkalo elektriky, zabezpečovacích systémov alebo satelitov, vždy bola práca vykonaná na tej najvyššej profesionálnej úrovni a v termíne. Radi by sme tiež vyzdvihli jeho kreativitu, to, že vždy dobre poradí a nájde správne technické riešenie aj v ťažších situáciách. Odporúčame jeho firmu každému, kto hľadá naozaj kvalitné a nie predražené služby."
Rodina Gurajevová, Bratislava-Kramáre

Naši partneri:

logo1 logo2 logo3 logo4 logo5
logo9 logo6 logo10 logo7 logo8